Galerie foto
Turnee FRT

 

Sapt.

Data_start

Data_end

Denumire

Club

Oras

Categorii de varsta

Categ.

Mențiuni

Suprafata

1

03.01.2017

06.01.2017

Cupa Galaxy

CS Galaxy Best

Bucuresti

12, 16

1

Zgura, 6

1

03.01.2017

06.01.2017

Cupa ATH

ATH

Bucuresti

10, 14, 18, SE

1

Zgura, 12

2

09.01.2017

15.01.2017

Campionatul National Individual de Iarna U14 F+M

CNT

Bucuresti

14

National

Hard, 3

2

07.01.2017

13.01.2017

Cupa de Iarna Politehnica

AS CS AS Club Politehnica

Bucuresti

10, 12

1

Zgura, 5

2

07.01.2017

13.01.2017

Cupa ATH

ATH

Bucuresti

16, 18, SE

1

Zgura, 12

2

07.01.2017

13.01.2017

Cupa de Iarna

TC Curtea de Arges

Curtea de Arges

10, 12

1

Hard, 1

3

16.01.2017

22.01.2017

Campionatul National Individual de Iarna U12 F+M

CNT

Bucuresti

12

National

Hard, 3

3

14.01.2017

20.01.2017

Circuitul National FRT - Cupa Politehnica

AS CS AS Club Politehnica

Bucuresti

16

A

Zgura, 5

3

14.01.2017

20.01.2017

Cupa ATH

ATH

Bucuresti

10, 18, SE

1

Zgura, 12

3

14.01.2017

20.01.2017

Trofeul 4Tenis

4Tenis

Ploiesti

14, SE

1

Zgura, 2

3

14.01.2017

20.01.2017

Cupa de Iarna TENSKI Sports

TENSKI Sports

Brasov

10, 14

1

Zgura, 3

3

14.01.2017

20.01.2017

Cupa Micris 8

CS Micris

Bucuresti

10, 14

1

Zgura, 9

3

23.01.2017

29.01.2017

Campionatul National Individual de Iarna U16 F+M

CNT

Bucuresti

16

National

Hard, 3

4

21.01.2017

27.01.2017

Cupa AMG

Clubul Sportiv AMG Bucuresti

Bucuresti

10, 14

1

Zgura, 4

4

21.01.2017

27.01.2017

Cupa Galaxy

CS Galaxy Best

Bucuresti

12, 18, SE

1

Zgura, 6

4

21.01.2017

27.01.2017

Cupa CSS Petrosani

CSS Petrosani

Petrosani

12, 14

1

Zgura, 2

4

21.01.2017

27.01.2017

Trofeul Dumbrafox

TC Ramnicu Valcea

Ramnicu Valcea

10, 12, 14

1

Zgura, 2

4

21.01.2017

27.01.2017

Cupa Dunlop - Renamed

Drive Tennis Performance

Ploiesti

10, 12, 14

1

Zgura, 4

4

21.01.2017

27.01.2017

Cupa Napoca

Harnut Radu TC

Cluj-Napoca

10, 12, 14

1

Zgura, 3

4

21.01.2017

27.01.2017

Cupa Unirii

Sense Roman

Roman

10, 12, 14, SE

1

Zgura, 3

4

21.01.2017

27.01.2017

Trofeul Agronomia

TC Prim

Bucuresti

10, 14

1

Zgura, 5

5

28.01.2017

03.02.2017

Cupa de iarna

TC Stanica

Craiova

10, 12, 14, 16

1

Zgura, 4

5

28.01.2017

03.02.2017

Cupa TCH

TCH

Bucuresti

16, SE

1

Zgura, 12

5

28.01.2017

03.02.2017

Cupa de Iarna

CSM Oradea

Oradea

10, 12, 14, 16

1

Zgura, 6

5

28.01.2017

03.02.2017

Cupa Dinamo - Babolat

Dinamo Bucuresti

Bucuresti

10, 12, 14, 18

1

Zgura, 6

6

04.02.2017

10.02.2017

Circuitul National FRT

Tema Sport Onesti

Onesti

12

A

Sintetic, 4

6

04.02.2017

10.02.2017

Circuitul "Dacia-Romania-Vrancart-Trotusul Cupa "Primaria Onesti - Tg Ocna - Slanic-Moldova-Vrancart"

Tema Sport Onesti

Onesti

10, 14, 16, 18

1

Sintetic, 5

6

04.02.2017

10.02.2017

Cupa ATH

ATH

Bucuresti

10, 16, 18, SE

1

Zgura, 12

6

04.02.2017

10.02.2017

Cupa Galaxy

CS Galaxy Best

Bucuresti

12, 14

1

Zgura, 6

6

04.02.2017

10.02.2017

Trofeul Lechner TS

Lechner TS

Brasov

10, 14

1

Zgura, 2+3

6

04.02.2017

10.02.2017

Trofeul Municipiului Braila

Spartacus

Braila

10, 14, 16, 18, SE

1

Sintetic, 4

7

11.02.2017

17.02.2017

Circuitul National FRT - Trofeul Marin Badin

Dinamo Bucuresti

Bucuresti

12, 14

A

Zgura,6

7

11.02.2017

17.02.2017

Cupa Sperantelor

TC Curtea de Arges

Curtea de Arges

10, 16

1

Hard, 1

7

11.02.2017

17.02.2017

Cupa Vulturul Negru

CSM Oradea

Oradea

10, 14, 16, SE

1

Zgura,6

7

11.02.2017

17.02.2017

Cupa de Iarna Tenis Club Micul AS Iasi

TC Micul AS Iasi

Iasi

10, 12, 16, 18, SE

1

Sintetic, 4

7

11.02.2017

17.02.2017

Trofeul Agronomia

TC Prim

Bucuresti

10, 16

1

Zgura, 5

8

20.02.2017

26.02.2017

Bucuresti-TE U14 cat 2

14

International, TE cat. 2

8

18.02.2017

24.02.2017

Cupa AMG

Clubul Sportiv AMG Bucuresti

Bucuresti

10, 18

1

Zgura,4

8

18.02.2017

24.02.2017

Cupa Galaxy

CS Galaxy Best

Bucuresti

12, 16

1

Zgura,6

8

18.02.2017

24.02.2017

Cupa Raureni

TC Ramnicu Valcea

Ramnicu Valcea

10, 12

1

Zgura,2

8

18.02.2017

24.02.2017

Cupa Regie

APC Regie

Bucuresti

16, SE

1

Zgura,2

8

18.02.2017

24.02.2017

Cupa Napoca

Harnut Radu TC

Cluj-Napoca

10, 12, 16

1

Zgura,3

8

18.02.2017

24.02.2017

Trofeul Defileul Crisului - Siroco

Vointa Oradea

Suncuius, Vadu Crisului

10, 12, 14

1

Hard, 3

8

18.02.2017

24.02.2017

Cupa Micris 8

CS Micris

Bucuresti

10, 12

1

Zgura, 9

9

25.02.2017

03.03.2017

Circuitul National FRT

Tema Sport Onesti

Onesti

14

A

Sintetic,4

9

25.02.2017

03.03.2017

Circuitul "Dacia-Romania-Vrancart-Trotusul Cupa "Primaria Onesti - Tg Ocna - Slanic-Moldova-Vrancart"

Tema Sport Onesti

Onesti

10, 12, 16, 18

1

Sintetic,5

9

25.02.2017

03.03.2017

Cupa Pro Tenis

Pro Tenis Pro

Bucuresti

12, SE

1

Zgura,6

Rezervări terenuri

Programeaza partida

Marţi, 22.10.2019